Fundacja - Pomagamy podróżując Podróżujemy, piszemy, pomagamy !

Fundacja Pomagamy podróżując. Podróżujemy, piszemy, pomagamy! Zabytki w okolicach Białogóry. Będąc w Krokowej, warto zajrzeć też do XIX-wiecznego kościoła świętej Katarzyny Aleksandryjskiej zobacz www.parafiakrokowa.pl, utrzymanego w stylu neogotyckim z charakterystycznymi ośmiokątnymi wieżami o płaskich dachach i z ceglanymi balustradami. Posted in Bez kategorii. Sielpia Wielka i okolice atrakcje i nie tylko. Posted in Bez kategorii. Nie można także zapomnieć o wizycie w Trzęs.Królewski .

OVERVIEW

The domain fundacjadlasomalii.org.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have analyzed three pages within the web site fundacjadlasomalii.org.pl and found nine websites associating themselves with fundacjadlasomalii.org.pl.

FUNDACJADLASOMALII.ORG.PL TRAFFIC

The domain fundacjadlasomalii.org.pl is seeing variant levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacjadlasomalii.org.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjadlasomalii.org.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjadlasomalii.org.pl

LINKS TO WEBSITE

Od tolerancji do integracji Budujemy dobre relacje międzykulturowe w miejscowościach, gdzie działają ośrodki dla uchodźców

Budujemy dobre relacje międzykulturowe w miejscowościach, gdzie działają ośrodki dla uchodźców. Akcja była prowadzona pod opieką Pani Wychowawczyni Marzeny Wesołowskiej. Rozmawialiśmy o tym, jakie lęki, obawy i radości mają dzieci-goście.

WHAT DOES FUNDACJADLASOMALII.ORG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjadlasomalii.org.pl Mobile Screenshot of fundacjadlasomalii.org.pl Tablet Screenshot of fundacjadlasomalii.org.pl

FUNDACJADLASOMALII.ORG.PL SERVER

I found that a lone root page on fundacjadlasomalii.org.pl took one thousand one hundred and one milliseconds to load. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider fundacjadlasomalii.org.pl not secure.
37.58.87.38

SERVER SOFTWARE

We observed that fundacjadlasomalii.org.pl is employing the nginx operating system.

Fundacja - Pomagamy podróżując Podróżujemy, piszemy, pomagamy !

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain has the following in the web site, "Podróżujemy, piszemy, pomagamy! Zabytki w okolicach Białogóry." I analyzed that the web site also stated " Będąc w Krokowej, warto zajrzeć też do XIX-wiecznego kościoła świętej Katarzyny Aleksandryjskiej zobacz www." They also stated "pl, utrzymanego w stylu neogotyckim z charakterystycznymi ośmiokątnymi wieżami o płaskich dachach i z ceglanymi balustradami. Sielpia Wielka i okolice atrakcje i nie tylko. Nie można także zapomnieć o wizycie w Trzęs."

ANALYZE OTHER BUSINESSES

Fundacja dla Wolności. Sport. Integracja. Edukacja międzykulturowa.

Masha i Ahmed w naszej klasie. Szukamy rozwiązań, które przygotowują osoby wkraczające w dorosłość do rozumienia odmienności. Pokazujemy im korzyści płynące z postawy nastawionej na współpracę, uczymy ich odpowiedzialności za przyszłość. Inspirujemy do krytycznego myślenia i sami uczymy się od nich kreatywności. Włączamy Polaków we wspólne działania na rzecz migr.

Fundacja Donum Spes

Ta treść nie jest jeszcze dostępna przez szyfrowane połączenia. Sobota, 18 lutego 2017. Piątek, 6 marca 2015.

Fundacja Droga

Kościerzyny, na terenie Akademii Przygoda , podopieczni fundacji uczestniczyli w biwaku . Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gdańsk, sponsorów prywatnych i firm. Możliwe było zorganizowanie wypoczynku dla 60 podopiecznych fundacji. Dziękujemy za okazane serce i wielkie zaangażowanie! Przedstawiamy obraz namalowany przez Pana Stanisława.

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą

Czwartek, 26 lipca 2012. Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Czwartek, 10 maja 2012. Pobiegł po swój pierwszy w życiu medal. Bieg na 400metrów zorganizowało Stowarzyszenie Na Tak. Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

ecsp Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy w Bblog.pl

Fundacja Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy powstało z kilku znaczących powodów. 1 Smutku jaki towarzyszy patrząc na cierpienie dzieci. 2 Bezradności rodzin i często braku dostatecznej wiedzy jaka towarzyszy tej bezsilności. 3 Pomoc która często jest doraźna i nie skuteczna. Mając na uwadze naszą misje i cel jakie sobie obraliśmy zwracamy się z prośba o wsparcie naszego programu.